Úvod \ Expoziční areály \ Národní památník II. světové války, Hrabyně \ Aktuality \ Edukační programy v Národním památníku II. světové války bavily děti i dospělé

Národní památník II. světové války Hrabyně

Edukační programy v Národním památníku II. světové války bavily děti i dospělé

V průběhu letošní návštěvnické sezóny v Národním památníku II. světové války měli malí i velcí návštěvníci možnost zapojit se do několika atraktivních edukačních programů, jejichž prostřednictvím se dozvěděli zajímavosti o domácím odboji za II. světové války, holocaustu a transportech židovského obyvatelstva nebo o zvířatech ve válce. Kromě výstav a kulturních akcí byly pro širokou veřejnost připraveny také přednášky na různá témata nebo soutěže.

 

Jsme proto velmi rádi, že naši práci oceňují nejen návštěvníci, kteří se k nám každoročně vracejí, ale také školy, jako například ZŠ Loma Příbor http://www.zs-lomapribor.cz/wp/?p=3185 nebo SŠ služeb a podnikání v Ostravě http://www.ss-ostrava.cz/index.php?page=soutez-akce-skola.

 

 

Poslední aktualizace článku: 29.11.2021

Vytisknout celý článek

Doporučit článek „ Edukační programy v Národním památníku II. světové války bavily děti i dospělé“ na Facebook      

Další články v této rubrice

 
Program Slezské muzejní noci

Program Slezské muzejní noci

28.05.2026

v Národním památníku II. světové války

Přečíst celý článek  
Den vítězství

Den vítězství

21.04.2026

8. 5. 2026

Přečíst celý článek  
První poválečné Vánoce v roce 1945

První poválečné Vánoce v roce 1945

07.11.2025

Rozloučení s návštěvnickou sezónou v Národním památníku II. světové války v Hrabyni.

Přečíst celý článek  
Zveme na koncert Blue Squadron Pipe Band!

Zveme na koncert Blue Squadron Pipe Band!

07.10.2025

15. 11. 2025 od 15 hodin v Národním památníku II. světové války

Přečíst celý článek